Про насПослугиРозкладиНовиниФотогалереяКонтакти

 

 

Басейн

 

Аквааеробіка

 

Сауна

 

Тренажерний зал

 

Фітнес

 

Масаж

 

Шугарінг

 

Фітобар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одноразове заняття - 50 грн.

 

Індивідуальне заняття - 100 грн.

 

Аквааеробіка — це комплекс вправ, які виконуються у воді під музичний супровід

Це шлях до здоров'я та красивої фігури.  Ви зможете позбутися від усіх своїх зайвих кілограмів, здобути гарне тіло, красиву ходу, бадьорість та гарний настрій. Заняття у воді підходить для людей будь-якого віку та статі, підвищує витривалість, силу і гнучкість, а також допомагає людям з проблемами хребта, суглобів, зв'язок, сухожиль, приносить багато позитивних емоцій!

 

Аквааеробіка — користь для суглобів

При виконанні будь-яких вправ у воді відсутнє навантаження на суглоби, чого не скажеш про заняття на суші. В особливості це відноситься до таких видів фізичної активності, як біг і різні стрибки.

 

Висока ефективність

Багато вважають, що вправи у воді неефективні і це звичайна викачка грошей. Ні!!! Під час аквааеробіки м'язи людини працюють в посиленому темпі, оскільки при виконанні всіх вправ тіло додатково переборює опір води.

 

Не вмієш плавати - не біда!

Щоб займатися фітнесом або танцями у воді, уміння плавати не знадобляться. Вправи виконуються на невеликій глибині, де вода знаходиться приблизно на рівні грудей дорослої людини. Мало того, завдіки аквааеробіці у багатьох людей пропадає страх глибини, і вони звикають триматися на поверхні.

 

Приємне відчуття прохолоди

Під час занять танцями або гімнастикою в басейні вода постійно охолоджує тіло, завдяки чому тренування проходить значно приємніше.

Сором'язливість - не перешкода схудненню!

Багато людей соробляться свого недосконалого тіла, але у аквааеробіки таких комплексів практично не виникає, оскільки заняття проходять у воді, а тому непросто орозгледіти постаті учасників тренування, а також їх рухи (найскладніші рухи виконуються нижньою частиною тіла, яка знаходиться під водою).

Copyright © 2016 Оксана Хомич