Про насПослугиРозкладиНовиниФотогалереяКонтакти

 

Басейн

Аквааеробіка

Сауна

Тренажерний зал

Фітнес

Масаж

Шугарінг

Фітобар

 

 

 

Масаж, мабуть, найдревніший метод лікування, відомий ще з третього тисячоліття до н.е., це водночас і приємна процедура, що зціляє тіло і душу. Давним-давно, коли не існувало ні таблеток, ні лікарень, для лікування застосовували саме масаж.

 

Навіщо нам потрібен масаж ?

 

Масаж стимулює вироблення гормону "кортизол",  який відповідає за зниження рівня стресу в організмі. Знижуючи стрес, ми допомагаємо організму відновитися: у нас знижується почуття тривоги, зменшується кров'яний тиск, ми починаємо правильно і спокійно дихати.

Масаж допомагає розслабити перенапружені і ущемлені м'язи. Багато запальних  процесів лікуються за допомогою масажу.

Масаж сприяє активізації лімфатичної системи, підвищенню імунітету та природних механізмів захисту. Здорова лімфатична система - запорука стійкості до різних захворювань.

Регулярний масаж підвищує гнучкість суглобів.

Останнім часом масаж часто стали застосовувати для того, щоб підготувати вагітних жінок до пологів. В результаті масажної терапії пологи проходять легше і менш болісно.

Завдяки масажу спокійним і розслабленим стає психічний стан, що дуже корисно для підвищення концентрації та уваги, творчої та продуктивної діяльності.

Масаж - головний елемент так званого здорового способу життя. Приходячи на масаж до грамотного професіонала, Ви відпочиваєте, але насправді (замість звичного відпочинку перед телевізором або в задимленому  кафе ) - м'язи отримують навантаження. Ви працюєте на своє здоров'я, на своє майбутнє. На себе. Працюєте лежачи,  в теплі, під приємну, розслаблюючу музику, коли про Ваше здоров'я піклуються чуйні руки професійного фахівця з масажу. Любіть себе, вимагайте уваги до себе - це варте вкладення часу і сил.

 

Вид масажу

Тривалість (хв.)

Вартість (грн.)

Масаж обличчя

15

60

Масаж обличчя з медом

20

80

Класичний

60

200

Класичний на все тіло

90

300

Класичний з медом (спина)

45

150

Масаж спини класичний

40

120

Масаж антицилюлітній (ноги)

60

180

Масаж антицилюлітній (ноги, руки, живіт)

90

250

Масаж "антистрес"

60

200

Масаж офісний

15

50

Масаж дитячий (з 2-х до 4-х місяців)

20

70

Масаж дитячий (з 4-х місяців до 1 року)

20

80

 

Copyright 2016 Оксана Хомич