Про насПослугиРозкладиНовиниФотогалереяКонтакти

 

Басейн

Аквааеробіка

Сауна

Тренажерний зал

Фітнес

Масаж

Шугарінг

Фітобар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Шугарінг - це новий вид депіляції, при якому видалення волосся відбувається за допомогою цукрової пасти.
Насправді, цей спосіб видалення волосся був відомий ще за часів Клеопатри, коли депіляція проходила за допомогоюсуміші, приготовленої з цукру і води.
У наш час, вчені вдосконалили цей спосіб за допомогою новітніх технологій, завдяки чому і з'явився популярний зараз шугарінг.
Видалення волосся за допомогою цукрової пасти - це досить ефективний спосіб, який, до того ж, дозволяє позбавитися від волосся надосить тривалий термін.
Крім того, безсумнівним плюсом цього виду депіляції є те, що він практично безболісний, що перетворює депіляцію на справжнє задоволення.
Багато косметичні салони вже взяли на озброєння цей спосіб видалення волосся.

У даного виду депіляції існує вісім безперечних плюсів, про які ми будемо говорити нижче:

1. Головним перевагою шугарінга в порівнянні з усім іншими нині існуючими методами видалення волосся, є те, що він гіпоалергенний. Справа в тому, що формула нового засобу депіляції складається тільки із суміші води і цукру і не містить різних ароматів, барвників та інших штучних компонентів. Тому, після процедури шкірі не червоніє і ризик виникнення алергічної реакції нікчемний.

2. Не варто забувати і про небувалу ефективності цього способу депіляції. Тривалість ефекту - більше двадцяти днів. Справа в тому, що під час процедури волоски видаляються у напрямку росту волосся в період анафази, що дозволяє значно збільшити стадію регенерації волосся.

3. Цей спосіб видалення волосся відбувається без застосування високих чи низьких температур, що робить процедуру гіпотермічна. Депіляція проводиться при температурі тіла, що виключає можливість появи опіків або розширення судин.

4. Безсумнівним плюсом шугарінга є глибоке проникнення компонентів пасти в волосяний фолікул, що в свою чергу дозволяє позбавлятися від усього волоска цілком, не ламаючи його і не залишаючи врослих волосків. Саме тому, після проведення такої депіляції вдається уникнути запальних процесів.

5. За допомогою такого виду депіляції ви зможете повністю виключити ризик отримання травм під час депіляції. Справа в тому, що спеціальна формула цукрової пасти не видаляє живі клітини шкіри, а лише обволікає волоски й акуратно їх видаляє.

6. Шугарінг зручний і в застосуванні. За допомогою цукрової пасти ви зможете ефективно видаляти навіть волоски завдовжки 1-2мм, а також врослі волоски.
Крім того, слід зазначити, що пасту можна наносити по кілька разів на одні й ті ж ділянки шкіри, при цьому, не травмуючи її.

7. Не варто забувати і про те, що. шугарінг є одним із самих гігієнічних способів депіляції. Цукор знищує бактерії, тому можливість зараження під час процедури зводиться до нуля.

8. Відмінною рисою такого способу депіляції є так само і те, що після проведення процедури ви з легкістю зможете видалити залишки цукрової пасти зі шкіри та одягу за допомогою звичайної води, не вдаючись до використання будь-яких особливих засобів.

 

 

Вид

Вартість (грн.)

Верхня губа

30
Глибоке бікіні 150
Класичне бікіні 80
Лінія живота 20
Ноги до коліна 75
Ноги повністтю 150
Пахви 50
Руки 90

 

Copyright © 2016 Оксана Хомич