Про насПослугиРозкладиНовиниФотогалереяКонтакти

 

Басейн

Аквааеробіка

Сауна

Тренажерний зал

Фітнес

Масаж

Шугарінг

Фітобар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заняття в тренажерному залі - це один із способів тримати себе в тонусі і коригувати свою фігуру у відповідності зі  своїми бажаннями,  а також виглядати на всі 100%.

Тренажерний зал спортивно-оздоровчого комплексу «Делфін» розміщений на другому поверсі. Тренажерний зал прекрасно розподілений по зонах ( блочних тренажерів, вільних ваг та кардіозони), обладнаний професійними силовими  тренажерам і  кардіо-обладнанням,  для тренування і зміцнення серцево - судинної системи та розвитку загальної витривалості. Має роздягальні кімнати, душ. Оснащений сучасною кондиціонерною системою.

Ніколи не пізно займатися в тренажерному залі. У будь-якому віці, в будь-якому стані ви можете стати краще. Ваші зусилля відіб'ються в результаті. Корекція форм тіла можлива лише через роботу над м'язами. Одне схуднення краси не принесе.

Під час Вашого тренування в залі завжди знаходяться професійні інструктори,  які дадуть відповідь на Ваші питання і дадуть консультації по харчуванню,  ефективній техніці виконання вправ,  забезпечать страховку під час «важких» підходів.

Якщо Вам важко почати самому - то зверніться до фахівців. Вам допоможуть досвідчені інструктори нашого тренажерного залу і Ви зможете отримати методичну допомогу, а також консультації щодо організації саме ваших фізкультурно-оздоровчих занять.

Завдяки індивідуально підібраною методикою,  в тренажерному залі можна вирішити абсолютно різні завдання : як схуднути,  так і набрати м'язову масу,  зміцнити спину і поліпшити поставу. Ще одна перевага занять у тренажерному залі - це те,  що обсяг та інтенсивність фізичного навантаження підбираються дуже тонко,  у відповідності з можливостями кожної людини.

Заняття з персональним тренером є найбільш безпечним і ефективним засобом досягнення результатів від Вашого тренінгу. Тренер стежить за виконанням Вами вправ, страхує,  мотивує,  консультує,  навчає.

 

Для жінок це:
 
1. Можливість схуднути.
2. Поліпшити фігуру.
3. Зміцнити здоров’я, підвищити життєвий тонус.
4. Підняти соціальний статус.
5. Бажання познайомитись з новими людьми.
Для чоловіків це:
 
1. Накачати м’язи, домогтися рельєфу.
2. Зміцнити здоров’я, підняти життєвий тонус.
3. Можливість схуднути.
4. Поліпшити фігуру.
5. Підвищити самооцінку.

 

 

Разове відвідування

2 год.

40 грн.

Разове заняття з тренером 2 год. 100 грн.

Абонементи

Кліп-карта (10 занять з тренером) 1 місяць 600 грн.
Ранковий абонемент 12 відвідувань 360 грн.
Денний абонемент 12 відвідувань 380 грн.
Вечірній абонемент 12 відвідувань 400 грн.
Безлімітний 1 місяць 500 грн.

Тренажерний зал + басейн разове заняття - 130 грн.

 

Copyright © 2016 Оксана Хомич